» Pood » Näomaskid » Kolmekihiline korduvkasutatav filtreeriv näomask – kass suurelt (suurus 6-9.a)

Kolmekihiline korduvkasutatav filtreeriv näomask – kass suurelt (suurus 6-9.a)

Toode on laos. Tarneaeg 1 - 5 tööpäeva.
Vali ostukogus:
Hind:

9.90

Lastemaskide mõõdud:

Kui kahtlete suuruses, soovitame valida suurema.

Kirjeldus

Omadused: filtermaskid on kolmekihilised ja korduvkasutatavad. Sisemine ja välimine kiht on hingav, kerge ja pehme polüesterkangas. Toote sisekülg on praktilistel kaalutlustel musta värvi, välisküljele on sublimatsioontrükis kantud kujundus. Kahe polüesterkanga vahel asub TTJA** poolt näomaskides kasutuseks heakskiidetud filtermaterjal.

Filtrit on testinud Soomes Eurofins Expert Services Oy*** ning maski tõhusust tervikuna mõõdetud TÜ füüsika laboris****. Mõõtmisel leiti, et maski filtreerimisvõime on viiruse mõõtu (100 nm) osakeste puhul 96%, peene aerosooli (300 nm) puhul 98% ja väikeste piiskade (3000 nm) puhul 100%. Osakeste filtreerimise võime on seega väga hea ja hingavus on parem kui tüüpilisel kirurgilisel maskil. Maski aitab vormis ja fikseeritult hoida ülaosasse sisse õmmeldud tugevdustraat. Maskis kasutatav polüesterkangas on antibakteriaalse töötlusega. Kõrvasilmusteks on elastne musta värvi pael.

Maskid taluvad pesu 60c ning desinfitseerimist tulises vees – täpsemalt kirjeldatud pakendisse lisatud maski instruktsioonis.

 

*Toodetakse Eestis
** Viide TTJA dokumendile (lk13)
*** Viide filtermaterjali parameetritele ja testi tulemustele
**** TÜ füüsikalabori maskitest
NB! Käesolev mask ei ole meditsiinitoode.

 

Videojuhend

Flayer_Näomask_EST_Kasutusjuhend_01.03.2021