Kodufiltrid on ventilatsioonifiltrid, mis on mõeldud kasutamiseks kodustes majapidamistes. Meie kodufiltrid sobivad erinevatele ventilatsiooniseadmetele nii kortermajadesse, eramutesse kui ka kontoritesse. Filtripood.ee on kodufiltrite e-kaubamaja, mis koondab pea kõik Eestis kasutusel olevate ventilatsiooniagregaatide filtrid. Meie valikust leiad muuhulgas Komfovent-, Vallox-, Systemair-, Flexit, Sunair, Ilox jt agregaatidele sobivad ventilatsioonifiltrid.

Miks kodufiltrid?

Ettevõte Balti Filtrid OÜ on tootnud ja turustanud ventilatsiooni- ja õhufiltreid suurhoonetele juba aastast 2000. Kodufiltrite e-kaubamaja Filtripood.ee asutasime 2016. aastal sooviga aidata ka eraklientidel mugavalt kodufiltreid tellida. Et koduste filtrite vahetamine oleks jõukohane igaühele, oleme varustanud oma veebilehe lihtsate juhenditega filtrite vahetamise kohta. Samuti oleme teinud ja jaganud hulga videojuhendeid kodufiltrite vahetamisest.

Vaata kodufiltrite vahetamise juhendit siit

Kodufiltrid vs tööstuslikud õhufiltrid

Kodustes ventilatsiooniseadmetes on kasutusel peamiselt paneel- ja kottfiltrid ning veelgi efektiivsemad söefiltrid. Paneelfiltreid nimetatakse ka kassettfiltriteks. Tööstuslikult kasutatakse aga lisaks ka rasva- ja padrunfiltreid. Rasvafiltrid on kasutusel enamasti suurköökide väljatõmbekubudes rasvaste aurude eemaldamiseks. Padrunfiltreid paigaldatakse tööstuslikesse seadmetesse lendlevate osakeste puhastamiseks näiteks igasuguste pulbrite ja lihvimisjääkide eraldamiseks. Selliseid võimsaid tööstuslikke õhufiltreid üldjuhul kodusesse majapidamisse tarvis ei ole. Meie kodufiltrid on piisavalt tõhusad nii tolmu kui niiskuse eemaldamiseks eluruumidest. Kõik meie ventilatsioonifiltrid on toodetud Eestis ja vastavad Euroopa Liidu ISO-standarditele.

Komfovent ventilatsioonisüsteem

Kodufiltrid tagavad tervisliku sisekliima

Ventilatsioonifiltrite tootmisel kasutame mitmekihilist ehk progresseeruvat klaaskiudmaterjali. See filtermaterjal tagab madala rõhukao ja suure tolmukogumise võime. Välimised kihid püüavad kinni suuremad tolmuosakesed, seesmised aga järjest peenema. Selline nutikas lahendus annab filtritele pikema eluea ja aitab säästa energiakuludelt.

Eesti kliima on paratamatult niiskuse rohke, mistõttu on ka hallituse oht majades suur. Niiskuskindlus kodufiltrites saavutatakse tänu klaaskiudmaterjalile. Just seetõttu eelistamegi oma toodetes klaaskiust filtermaterjale kasutada.

Aastatepikkune kogemus ventilatsiooni- ja õhufiltrite tootmises ja müügis on aidanud tõsta meie kodufiltrite kvaliteedi kõrgele tasemele. Meie prioriteediks on tagada toodete kõrge kvaliteet, kliendisõbralik teenindus ja kiire tarne.

Tekkis küsimusi kodufiltrite kohta?

Vastame telefoni ja kirja teel teie küsimustele kodufiltrite kohta. Tellimused saadame pakiautomaati või kulleriga koju. Meie salong asub Sõpruse puiestee ääres aadressil Tedre 55. Kui soovite salongist osta, helistage meile ja küsige, kas filtrid on kohapeal olemas.

Võta ühendust Kontakt