Ettevõttest

Meie lugu algas 2000. aastal, mil asutati ettevõte Balti Filtrid OÜ.  Ettevõte alustas suurhoonetele mõeldud ventilatsiooni- ja õhufiltrite tootmise ning turustamisega. Tänaseks toodetakse ettevõtte Eestis asuvas tehases kottfiltreid, paneelfiltreid, kodufiltreid, padrunfiltreid, kompaktfiltreid, HEPA filtreid ja paljusid teisi õhu puhastamiseks kasutatavaid tooteid. Balti Filtrid OÜ pakub oma klientidele kaasaegseid ja energiasäästlikke õhu filtreerimise ja puhastamise täislahendusi. 

2016. aastal sündis ettevõtte töötajatel idee luua ka kodufiltrite e-kaubamaja. Soov oli luua üks kindel koht, kus kodukasutajal oleks lihtne leida omale sobilikud ventilatsioonifiltrid ning võimalus neid soetada kodust lahkumata. Lisaks sooviti kodukasutajatele jagada abimaterjale ja videoid ning sellega näidata, et ventilatsioonifiltrite vahetamine on jõukohane igaühele. Nii loodigi Filtripood.ee kodufiltrite e-kaubamaja.

Filtripood.ee keskkonda oleme koondanud praktiliselt kõik Eestis kasutusel olevate ventilatsiooniagregaatide filtrid. Meie valikust leiad Komfovent-, Systemair-, Vallox-, Flexit jt agregaatidele sobivad ventilatsioonifiltrid.

Aastatepikkune kogemus ventilatsiooni- ja õhufiltrite tootmises ja müügis on aidanud tõsta meie toodete kvaliteedi kõrgele tasemele. Kõik meie filtrid vastavad Euroopa standarditele EVS-EN ISO16890.

Meie prioriteediks on tagada toodete kõrge kvaliteet, kliendisõbralik teenindus ning kiire tarne.

Puhas õhk – Tervislik sisekliima!

Vaata ka Balti Filtrid OÜ

Balti-filtrid-ventilatsioonifiltrid