Komfovent bränd on 12 ettevõtte ühendus, kes tegutsevad Leedus ja teistes Euroopa riikides ning annavad tööd enam kui 700 inimesele. Need ettevõtted arendavad, toodavad ja turustavad õhukäitlussüsteemide tooteid. Komfovent on tuntud oma suure efektiivsete ventilatsiooniseadmete valiku poolest. Lisaks toodetakse ka erinevaid ventilatsioonisüsteemide komponente.

Komfoventi tooted

Komfoventi tooted tagavad värske õhu siseruumides ja aitavad tagada ka tuleohutuse ettevõtte toodetavate usaldusväärsete tule- ja suitsusummutite, suitsukanalite ja muude tarvikute abil. Uusimatesse tehnoloogiatesse investeerimine võimaldab pakkuda laias valikus tooteid: varustust suurtele tööstusettevõtetele ja tootmishoonetele, kontoritele, toitlustusasutustele, hotellidele, korteriühistutele ning ka eramajade omanikele. Komfovent loob innovaatilisi soojustagastusega ventilatsiooniseadmeid ning töökindlaid tule- ja suitsukaitsesüsteeme, mis tagavad mugavuse ja ohutuse erinevates seadmetes.

Komfoventi areng

Toodete kvaliteet, innovatsioon ja töötajate professionaalsus on aidanud Komfoventi positsiooni rahvusvahelistel turgudel tugevdada: üle 75% toodetest eksporditakse enam kui 30 riiki üle maailma. Komfoventi prioriteet on pikaaegne koostöö ja head suhted partneritega. On koostööpartnereid, kellega on koostöö kestnud juba üle 20 aasta, ulatudes tagasi ettevõtte algusaegadesse.

Usaldusväärne tootmine

Ettevõtte tehased toodavad igal aastal üle 20 000 ventilatsiooniseadme. Ettevõtte seadmete valik koosneb neljast tooterühmast: DOMEKT, VERSO, RHP ja KLASIK. Kokku on üle 60 standardiseeritud mudeli. Lisaks standardmudelitele on väga lai valik unikaalseid mudeleid, mis on valitud ja konstrueeritud vastavalt kliendi individuaalsetele vajadustele.

Sertifikaadid

RLT – Komfovent on Saksa Hermeetiliste Seadmete Tootjate Assotsiatsiooni (Herstellerverband RLT-Geräte) liige. Assotsatsioon aitab kaasa tulevikku suunatud, tervist säästva ja energiatõhusate ventilatsiooniseadmete arendamisele.

Eurovent – Komfovent VERSO ventilatsiooniseadmetele omistatud EUROVENT sertifikaat näitab, et ettevõte kavandab ja toodab kvaliteetseid seadmeid, mis vastavad rahvusvahelistele standarditele. Kliendid saavad seadme vastavalt vajadustele valida, kasutades spetsiaalset tarkvara.

Passive House (Passiivmaja) – Sertifikaat tõendab, et Komfoventi seadmetel on madal energiatarbimine (seadmed säästavad energiat).

Komfovent filtrid

Filtripood.ee poest leiad laia valiku ventilatsioonifiltreid Komfoventi seadmetele. Pakume paneel- kott- ja söefiltreid Recu ja Rego kategooriate all. Meie filtrid on valmistatud spetsiaalsest mitmekihilisest filtermaterjalist ja vastavad Euroopa Liidus kehtestatud ISO standardile. Loe rohkem Komfoventi filtrid