» Pood » Komfovent » Rego » Domekt R 200 V söefilter

Domekt R 200 V söefilter

Toode on laos. Tarneaeg 1 - 5 tööpäeva.

Komplekti kuulub:

AC 285*130*46 - 1tkVana nimi: Rego 200 Domekt söefilter
Vali ostukogus:
Hind:

18.00

Ostes korraga 2 toodet = soodustus 10%
Ostes korraga 3 toodet = soodustus 15%
Küsi pakkumist Korteriühistule

Kasutame oma toodetes mitmekihilist (progresseeruvat) sünteetilist filtermaterjali, mis tagab madala rõhukao ja suure tolmu kogumise võime. Tolmuse õhu sisenemise poolel on filtermaterjali kiud suuremad ja see pool salvestab endasse suuremaid tolmuosakesi. Sisemistes kihtides filtermaterjali kiud muutuvad väiksemaks ja seovad endasse väiksemaid tolmuosakesi. Sellised filtermaterjali omadused tagavad pika eluea ja madalamad energiakulud.

Ventilatsiooniagregaadi kasutatavat energiat säästame ka originaalist suurema filtermaterjali pindala paigutamisega teie filtritesse. Suurem pindala tagab väiksema takistuse ja seetõttu peavad ventilaatorid õhu liigutamiseks vähem tööd tegema.

Kasutatavad materjalid omavad kõik EVS-EN ISO16890 sertifikaate ja on madala energiatarbimisega.

Söematerjali kasutamisel filtreerib aktiivsüsi sissepuhutavast õhust välja ka gaasid ja lõhnad. Aktiivsüsi seob endasse lõhna ja gaasimolekulid. Aktiivsöega varustatud filtermaterjali  tulemusena puhutakse tuppa värsket ja lõhna/gaasivaba õhku. Isegi kui õhuvõtt asub pidevate ebameeldivate lõhnade või gaasidega keskkonnas. Aktiivsöega filtermaterjale võib kasutada kuiva õhu korral ja mitte üle 50 kraadi temperatuuril.

 

Videojuhend