Makse- ja tarnetingimused

3. Makseviisid

3.1 www.filtripood.ee-s on võimalik tasuda läbi pangalinkide või maksekaardiga. 3.2 Maksed tehakse eurodes (€).

4. Müügilepingu jõustumine

4.1 Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud BaltiFiltrid OÜ arveldusarvele.

5. Tooted ja ostu sooritamine

5.1 Kuvatavate toodete eeldatav tarneaeg on kuvatud toote infos.
5.2 Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad mõnevõrra erineda tegelikust tootest. Teenuse osutaja annab endast parima, et kuvada võimalikult head ja korrektset tootekirjeldust, kuid vaatamate sellele, e-poes olevad tootekirjeldused eipruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.
5.3 www.filtripood.ee-s pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele.
5.4 Klient valib välja soovitud tooted ning sisestab tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, kontakt elektronpost, kättetoimetamise aadress, postiindeks ) ning tasub toodete eest valitud makseviisiga.
5.5 Müüja ei vastuta Kliendi poolt andmete ebakorrektselt esitamisest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
5.6 Müük toimub siis, kui Klient on tasunud tellimuse eest pangaülekandega kasutades epoes olevat pangalinki, tasunud pangakaardiga või teinud ülekande väljastatud arve alusel.

6. Kohaletoimetamine

6.1 Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib Müüja tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie partneritele.
6.2 Müüja veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest.
6.3 Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.
6.4 Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi saavad Kliendile asendatud.
6.5 BaltiFiltrid OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Müüja ei saanud mõjutada või ette näha.
6.6 Kaup tarnitakse kliendile 1-5 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest Balti-Filtrid OÜ arveldusarvele.
6.7 BaltiFiltrid OÜ tarnepartneriteks on Itella Estonia OÜ ja DPD Eesti AS.
6.8 Tellides kauba Smartpost pakiautomaati, on transpordi hinnaks Eesti piires 2,64€ ja DPD pakiautomaati on transpordi hinnaks 2,69€.
6.9 Tellides kauba “uksest-ukseni” teenusena kulleriga, on transpordi hinnaks Eesti piires Smartposti kulleri puhul 6,48€ ja DPD kulleri puhul 6,49€.