Makse- ja tarnetingimused

3. Makseviisid

3.1 www.filtripood.ee-s on võimalik tasuda läbi pangalinkide, maksekaardiga või ülekandega peale tellimuse kinnitamist. 3.2 Maksed tehakse eurodes (€). Pangalinke pakub Maksekeskus AS.

4. Müügilepingu jõustumine

4.1 Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud 123Filtripood OÜ arveldusarvele.

5. Tooted ja ostu sooritamine

5.1 Kuvatavate toodete eeldatav tarneaeg on kuvatud toote infos.
5.2 Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad mõnevõrra erineda tegelikust tootest. Teenuse osutaja annab endast parima, et kuvada võimalikult head ja korrektset tootekirjeldust, kuid vaatamate sellele, e-poes olevad tootekirjeldused eipruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.
5.3 www.filtripood.ee-s pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele.
5.4 Klient valib välja soovitud tooted ning sisestab tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, kontakt elektronpost, kättetoimetamise aadress, postiindeks ) ning tasub toodete eest valitud makseviisiga.
5.5 Müüja ei vastuta Kliendi poolt andmete ebakorrektselt esitamisest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
5.6 Müük toimub siis, kui Klient on tasunud tellimuse eest pangaülekandega kasutades epoes olevat pangalinki, tasunud pangakaardiga või teinud ülekande väljastatud arve alusel.

6. Kohaletoimetamine

6.1 Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib Müüja tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie partneritele.
6.2 Müüja veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest.
6.3 Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.
6.4 Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi saavad Kliendile asendatud.
6.5 123Filtripood OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Müüja ei saanud mõjutada või ette näha.
6.6 Kaup tarnitakse kliendile 1-5 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest 123Filtripood OÜ arveldusarvele.
6.7 123Filtripood OÜ tarnepartneriteks on AS Eesti Post, Itella Estonia OÜ ja DPD Eesti AS.
6.8 Tellides kauba Smartpost pakiautomaati, on transpordi hinnaks Eesti piires 3€, Omniva pakiautomaati 3,6€ ja DPD pakiautomaati on transpordi hinnaks 3€.
6.9 Tellides kauba “uksest-ukseni” teenusena kulleriga, on transpordi hinanks Eesti piires 6,99€.