» Pood » Komfovent » Recu » Domekt P 400 (Recu vana M5)

Domekt P 400 (Recu vana M5)

Toode on laos. Tarneaeg 1 - 5 tööpäeva.

Komplekti kuulub:

ePM10 55% 290 mm*196 mm*46 mm paneelfilter - 1 tkCoarse 70% 295 mm*305 mm filtrikangas - 1 tkVana nimi: Recu 400 Domekt P. Vanem seade
Vali ostukogus:
Hind:

24.00

Ostes korraga 2 toodet = soodustus 10%
Ostes korraga 3 toodet = soodustus 15%
Küsi pakkumist Korteriühistule

Kasutame oma toodetes mitmekihilist (progresseeruvat) klaaskiud filtermaterjali, mis tagab madala rõhukao ja suure tolmukogumise võime. Tolmuse õhu sisenemise poolel on filtermaterjali kiud suuremad ja see pool salvestab endasse suuremaid tolmuosakesi. Sisemistes kihtides filtermaterjali kiud muutuvad väiksemaks ja seovad endasse väiksemaid tolmuosakesi. Sellised filtermaterjali omadused tagavad pika eluea ja madalamad energiakulud.

Ventilatsiooniagregaadi kasutatavat energiat säästame ka originaalist suurema filtermaterjali pindala paigutamisega teie filtritesse. Suurem pindala tagab väiksema takistuse ja seetõttu peavad ventilaatorid õhu liigutamiseks vähem tööd tegema.

Klaaskiud materjal on väga hea niiskuskindlusega ja sellest tulenevalt parim materjal kasutamiseks Eesti niiskes kliimas.

Filtrid vastavad Euroopa standarditele EVS-EN ISO16890

Soovi korral on võimalik tellida antud agregaadi filtreid teise filterklassiga. Palume toote tellimusel märkida soovitud filterklass märkuste lahtrisse.

Videojuhend