» Pood » Komfovent » Domekt PP 300 V (Recu) söefilter

Domekt PP 300 V (Recu) söefilter

Toode on laos. Tarneaeg 1 - 5 tööpäeva.

Komplekti kuulub:

AC ePM1 55% 300x200x48mm (komplektis 1 tk)

Filtri klass:

AC

Filtri raam:

Niiskuskindel papp

Mudelisobivus:

Vana nimi: Recu 300 V Domekt P söefilter

Pakendi mõõdud:

Pikkus: 305 mmLaius: 205 mmKõrgus: 50 mm
Vali ostukogus:
Hind:

25.00

Ostes korraga 2 toodet = soodustus 10%
Ostes korraga 3 toodet = soodustus 15%
Küsi pakkumist Korteriühistule

Kasutame oma toodetes mitmekihilist (progresseeruvat) klaaskiud filtermaterjali, mis tagab madala rõhukao ja suure tolmukogumise võime. Tolmuse õhu sisenemise poolel on filtermaterjali kiud suuremad ja see pool salvestab endasse suuremaid tolmuosakesi. Sisemistes kihtides filtermaterjali kiud muutuvad väiksemaks ja seovad endasse väiksemaid tolmuosakesi. Sellised filtermaterjali omadused tagavad pika eluea ja madalamad energiakulud.

Ventilatsiooniagregaadi kasutatavat energiat säästame ka originaalist suurema filtermaterjali pindala paigutamisega teie filtritesse. Suurem pindala tagab väiksema takistuse ja seetõttu peavad ventilaatorid õhu liigutamiseks vähem tööd tegema.

Klaaskiud materjal on väga hea niiskuskindlusega ja sellest tulenevalt parim materjal kasutamiseks Eesti niiskes kliimas.

Filtrid vastavad Euroopa standarditele EVS-EN ISO16890

Söematerjali kasutamisel filtreerib aktiivsüsi sissepuhutavast õhust välja ka gaasid ja lõhnad. Aktiivsüsi seob endasse lõhna ja gaasimolekulid. Aktiivsöega varustatud filtermaterjali  tulemusena puhutakse tuppa värsket ja lõhna/gaasivaba õhku. Isegi kui õhuvõtt asub pidevate ebameeldivate lõhnade või gaasidega keskkonnas. Aktiivsöega filtermaterjale võib kasutada kuiva õhu korral ja mitte üle 50 kraadi temperatuuril.

Lisainfo

Mõõtmed 305 × 205 × 50 mm